Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért indul lassan a gépem...

Miért indul lassan a gépem SSD-n reinstall után? Többi lent.

Figyelt kérdés

Újraraktam a gépem, SSD-n a Windows+programok, a többi dolog HDD-n, jelenleg az még üres, mert nem pakoltam vissza. Most telepítettem másodszor az SSD-re, most is mindent leformáztam teljesen, a partíciókat újra létrehoztam. Viszont most a boot és alvásból való feléledés RENGETEG ideig tart. Eddig a HDD egyből felpörgött az SSD mellett, mikor indult a gép, most várni kell rá. Telepítve UEFI-n lett pendriveról, partíciók megvannak

Egy dolog aggaszt: más, nem UEFI-s gépre is telepítettem korábban ugyanezt (legacy), most viszont nem írtam ki Rufussal UEFI-s módban, meghagytam a meglévőt és azt raktam fel. Ez lehet a baj? Mindenképpen újra kell csinálnom.



2017. febr. 21. 21:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tegnap vagy 3x nekifutottam, USB-re újra kiírtam, semmi. Frissítettem egy régebbi buildet, semmi. Aztán végül rájöttem. AIO (frissítéseket integrált) 1607-est raktam fel, pendriveról. Majd megpróbáltam a tiszta, MSDN-es 1607-et és tökéletesen gyors, mint eddig. Vagy az AIO-val volt baja, vagy az USB-vel. Mindenesetre a tapasztalataim szerint valahogy még mindig jobb DVD-ről telepíteni.
2017. febr. 25. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!