Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent 2.2.1 kliens seed...

Szpityke kérdése:

UTorrent 2.2.1 kliens seed nél miért sárgul be néha a pipa? Port nyitva, tűzfal nyitva. Szóval az útvonal tökéletes a routeren is, és az avast tűzfalán is, de fél napig tökéletes, és amikor ráküldöm az ellenőrzést megint sárag. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Újra indításnál megint egy fél napig műkszik utánna besárgul. Miért?
2017. febr. 23. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A sárga azt jelenti hogy nincs bejövő kapcsolat. Ha nem töltesz semmit akkor ez teljesen normális. Letöltéskor át szokott váltani zöldre.


Akkor van "baj" ha csak piros jelzést ad, hogy passzív vagy. És még ez sem baj az esetek 99%-ában, nem akadálya hogy letölts vagy feltölts.

2017. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért írja a jelentésben a torrent kliens, hogy Port forward test complette.HTTP ERROR 404 ?
2017. febr. 24. 06:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Lefuttattam én is egy tesztet 3.4.9-ben és ugyanúgy 404-es hibát írt, de azt is hogy a port forwarding rendben van. Amúgy rendben is van, havi 1 TiB forgalmazás simán megy.


A 2.2.1 egy 5-6 éves kliens ami már rég elavult. Használd az utolsó stabil kiadást ha nem működik jól. A sárga háromszög ikon nem hiba.

2017. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de más volt a gond. Véletlenül akadtam rá. a Szolgáltatások (helyi) - ban le volt tilva a Net.Tcp portmegosztási szolgáltatás az op. rendszeren belül. Hiába nyitottam portot a routeren és a tűzfalon, ezt is engedélyeznem kellett, és most tökéletes.
2017. febr. 25. 05:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem megírni, hogy azért használom a 2.2.1 klienset, igaz régi verzió, de stabil, és a lényeg, hogy nincs benne reklám.
2017. febr. 25. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!