Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az eredeti Windows 98 lefrissí...

K-Balu87 kérdése:

Az eredeti Windows 98 lefrissít-e magát windows 10-re? (Sokak elmondása alapján egyszer kell megvenni, és az eredeti licensz kód végett mindig megkapod az ujjat. )

Figyelt kérdés

#User1987
2017. febr. 24. 23:37
1 2
 11/13 AntZ ***** válasza:

#10 Értem én Tabaki, és igazad is van, de hidd el nem lehet többmagos gépre windows 98-at feltenni. Én egy lga 775 dualcore gépre akartam egy játék miatt feltenni kb 8 éve, de a:

[link]

közölték, esélytelen.

2017. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 tabaki ***** válasza:

@#11:

Jó-jó, csak sokkolt a kérdés abszurditása, valamivel le kellett vezetni... Persze, hogy igazad van.

2017. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tabaki ***** válasza:
100%

@Kérdező:


Még csak azt se hidd, hogy minden egymást követő verzióváltás után törvényszerű az ingyenes átállás lehetősége. A hetesről/nyolcasról tízesre váltás különleges csillagállásban következett be: Az ezeket megelőző XP minden idők legnépszerűbb operációs rendszere volt, a támogatásának lejárása és a váltás kényszere sokakat sokkolt, és nehezen fogadták el az újabb verziókat. Ezeket az üggyel-bajjal meggyőzött felhasználókat kellett azután átterelni a még frissebb, akkor még teljesen kiforratlan oprendszer szárnyai alá, ezt szolgálta a rövid életű ingyenes átváltási akció. Ennek az emléknyomai ragadhattak meg az informátoraid elméjében, csak eléggé furcsa módon. A Microsoft ugyanis, -- éppen az áttérés gyorsítása érdekében -- folyamatosan és nagy hangsúllyal sulykolta az ingyenes frissítési lehetőség határidejét. Erről, valamint a lejártát megelőző napok kapkodásáról csak az nem tud, aki szándékosan meg akar téveszteni, vagy éppen kómában feküdt.

Vigasztald magad azzal, hogy a 98-as ezek szerint nálad már többszörösen ledolgozta a hivatalos szolgálati idejét. tehát rendkívül gazdaságosan használtad fel azt az idők ködébe vesző néhány ezer forintot, amelyet lepengettél érte. És ha az a hajdani változat nálad ilyen jól teljesített, ne sajnáld megfizetni az azóta felnőtt új programozógeneráció munkáját sem a naprakész termék megvásárlásával. Szívből kívánom, hogy ugyanolyan sokáig kitartson melletted, mint a 98-as tette.


P.S.: Csakugyan elég nehéz elképzelni, hogy a régi géped alkalmas legyen a Windows 10 futtatására, ezért aligha az operációs rendszer megvétele jelenti majd az igazi terhet, ha tényleg váltani akarsz.

2017. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!