Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám ezt sürgősen...

Hogyan tudnám ezt sürgősen megoldani a laptopomon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos az van hogy van egy regi Windows Xp- laptopom.Gondoltam egyet es letoltottem egy win 7-es temat(kinezet) ami ugye ugy nez ki mintha win 7-es lenne a gepen.De meguntam es letoroltem es valami szoftver hamisitas aldozata lettem vagy mi pedig az origo honlapjan talaltam ezt a temat.Hogy tudnam ezt megoldani surgosen?Online is fekdib lehetoseget de vagy feloraig tolt meg keresi javitja a hibat.Valaki segitsen pls.Koszi

2017. febr. 25. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Bootolj windows xp telepítőlemezről, és válaszd a rendszer helyreállítása opciót. Vagy a telepítést.
2017. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

- Mit csinált mikor "szoftver hamisítás, áldozata lettél"..,hogyan közölte,jobb alsó sarokba írta?

-Nem telepítettél véletlenül win7-et, nem jogtisztát, ez nem katasztrófa, csak a microsoft így szokott tenni kalóz windows felismerése esetén!

2017. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó de hülye vagy.Nem bootolga be.Rendszer alól hogyan tud telepíteni?Neked is sok eszed van!
2017. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy reinstalláld a jó öreg xpt.
2017. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!