Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO skin changer szerintetek...

CS:GO skin changer szerintetek működik?

Figyelt kérdés
Letöltöttem emgcsináltam mindent a videó szerint, de engem ki dob VAC bannal vagy másodjára már be sem engedett se deatmachre sem MM-re. Bárkinek sikerült már száz százalékosan emgcsinálnia, hogy nem dobálja ki VAC felirattal?

#skin #Vác #CS:GO #SKINCHAGNER
2017. febr. 25. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A skin changer-ért VAC ban jár.. De gondolom ezt tudod ha már megtaláltad és használod, szóval nem tudom min vagy meglepődve.. MM-re nem is fog beengedni, max a többire (dm,könnyed stb).. Nem értem miért jobb bárkinek is hogy drága itemek lehetnek a kezébe..
2017. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1: Én már azt sem értem, miért jó az, ha más színű a fegyver. Hogy ezért még valaki pénzt is adjon, az már túl van az én agykapacitásomon.
2017. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ember te aztán nagy ész vagy! :D Ha kidob VAC-cal veheted meg a játékot újra, feltéve ha akarsz még vele játszani! Minek töltötted le?
2017. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként leszedtem és VAC kidobás nélkül is lehet játszani. Ez nem olyan VAC bann mint amikor csalás miatt tiltanak ki hanem olyan amit egy cmd kóddal át lehet írni.
2017. márc. 8. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Erre majd térjünk vissza, mikor a következő ellenőrzéskor kivágnak. A Valve sok millió dollárt kaszál a skinek kereskedelméből, gondolod, hogy ilyen könnyedén át tudod verni őket?
2017. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De azt a pénzt nem tudnák felhasználni normális célra például a hackerek kiszűrését mert ugye fontosabb hogy kibannolni egy olyan embert aki skin chagnerezik mint aki tegyük fel x22vel tolja :D
2017. márc. 8. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!