Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Pro,5 dollár? Ezt...

Windows 10 Pro,5 dollár? Ezt hogy?

Figyelt kérdés

[link]


Több mint 25000 darabott adott el, és 99,8% pozitív válasz. Hogy lehet ennyiért?

Én eBayen Kaspersky-t vettem 5 dollárért, és 2-3 hónap után is rendesen működik, még indig 288 nap van hátra a licencből. Neten pedig 120€ a boltokban?


2017. febr. 28. 15:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Akkor mennyiért veszik ők? Vagy hogy intézik ezt el?
2017. febr. 28. 15:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan kulcsot árulnak amit többször is fel lehet használni. Énis egy oldalon találtam egy nyilvános kulcsot, beírtam és minden olyan mintha eredeti lenne. Pedig azt a kulcsot nem egyedül használtam el már.
2017. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pinkpancser ***** válasza:

Azért nem volnék biztos benne, hogy teljesen legálisan megy. Win OEM kulcsokat hardverekhez szoktak adni, azt nem szokás önmagában árulni. Meg ha van egy kulcsod (gondolom matricát nem fogsz kapni) az még önmagában nem legális!

Ja és itthon is van olyan bolt, ami bontott laptopok matricáját és kulcsát árulja, mégsem lesz legális!

2017. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Donald J. Trump ***** válasza:

"Ja és itthon is van olyan bolt, ami bontott laptopok matricáját és kulcsát árulja, mégsem lesz legális!"


De az lesz, ha van hozzá szerződés. Az EU-ban pár éve rendelet írja elő, hogy a gyártó cég nem akadályozhatja használt-szoftver adásvételét - legyen az egy videojáték, Photoshop vagy egy operációs rendszer.

2017. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor tehát a gépek amik tönkremennek és betörik vagy selejtes notebookok és ezekről szedik le?
2017. febr. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!