Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office orgot 3,3 használok, A...

Office orgot 3,3 használok, A minap pend-ra másoltam valamit, amit aztán egy fénymásoló üzletben nyomtattam ki. Miután csatlakoztam a számítógéphez, az íródott ki, hogy hiba történt a mentéskor?

Figyelt kérdés
Aztán megjelent egy ilyen, hogy Libre Office /soha nem láttam ezt még életemben/ és megnyitotta a dokumentumot. Hogyan lehetséges ez, internet nélkül ?

2017. márc. 2. 08:43
 1/5 anonim válasza:

A Libre Office az, amit a gépre telepítettek. A Microsoft termékeim és az OpenOffice-on kívül is léteznek irodai alkalmazások.

Valószínűleg azért tudta megnyitni, mert nem olyan hiba történt, ami ebben akadályozta volna. Vagy ez valami programok közötti eltérésből is adódhat, ehhez ismerni kellene mindkettőt.

2017. márc. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az üzletben telepítve volt ez a bizonyos libre office és ezért tudott "segíteni" ?
2017. márc. 2. 09:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Többször nyomtattam már ott és még soha nem volt ilyenre példa.
2017. márc. 2. 09:05
 4/5 anonim válasza:

A LibreOffice ugyanolyan, mint az OpenOffice. Érted, mint két eltérő márkájú 3 rétegű papírzsebkendő. Ugyanazt tudja, ugyanarra jó, kicsit máshogy van csomagolva. :)


Lehet mostanában rakták fel (és ezért nem találkoztál vele eddig), mert ugye az is ingyenes. Sokakat eltántorít a Microsoft-féle csomagtól az ára. Ezek meg már vannak olyan szinten, hogy nem akkora kínszenvedés velük a meló (nem kínlódnak annyit a doc-cal vagy főleg a docx-szel).


Hogy tudott-e "segíteni"?

Ha nagy hibája lett volna, akkor egyik program sem boldogult volna vele, csak dobott volna egy "fájl megnyitása nem sikerült" vagy hasonló hibaüzenetet.

2017. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked a részletes leírást, illetve segítséget, már is okosabb lettem :D
2017. márc. 2. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!