Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik még ilyen fajta játék...

Kibipunk kérdése:

Létezik még ilyen fajta játék vagy teljesen kihaltak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!valamelyik nap épp azon gondolkodtam,hogy venni kéne egy jó felülnezetes,építkezők,háborúzgatós játékot.de egyszerűen nem találtam.Olyasmire gondolok mint pl régen a settlers 1-2 stb.hogy ne csak annyi legyen a lényeg hogy le teszel 2 épületet egy barakkot aztán nyomogatod pl a "dárdás képzése"gombot..tudtok ajánlani valamit?:)

2017. márc. 2. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Clash of clans , Clash Royale, Stickman wariors-ilyesmikre gondolsz?
2017. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.semmiképpen sem az egy évet 1 épületre várós dologra,valami stratégiaira,kicsit összetettebb építkezéssel stb :)
2017. márc. 3. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Settlers 2 10th anniversary-t ismered? Oké, már önmaga is 10 éves játék, de hozza a régi Settlers hangulatát.
2017. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ismerem és végig is toltam,esetleg valami más a settlers szérián kívül?:)
2017. márc. 25. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Caesar 4? (Vagy épp melyik résznél tart :) én utoljára a caesar 3-nál tartottam )
2017. márc. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Age of Empires összes, Age of Mythology, Empire Earth
2017. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!