Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype ma frissítve lett...

Skype ma frissítve lett WinXP, "elavult internet explorer" miatt, nem enged csatlakozni, firefoxot használok, explorer nincs használva, frissíteni nem lehetett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig egy régi Skype verziót használtam, és most nem enged be, nem értem, hogy kerül ide az internet explorer, soha nem használtam, csak firefoxot, a frissítést is azon töltöttem.

Az explorer nem is csatlakozik az internethez.

Ami explorer frissítés van, letöltöttem, de nem tudta frissíteni, merthogy más az explorer verzió, mint a az explorerfrissítés verziója.

Mit lehet csinálni, hogy újra Skypeba be tudjak lépni?



2017. márc. 2. 23:16
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
XP-n nem sok sikerre számíthatsz... minimum egy w7 kell már nekik:)
2017. márc. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondod, hogy egyáltalán nem is lehet már a régebbi verziókat használni pl: 5.1 ha winxp rendszert használok?
2017. márc. 3. 08:55
 3/6 Alex Fly ***** válasza:

Ember, a Zikszpé idén 16 éves! Már régen nem támogatják. Ez a 16 év több, mint a teljes DOS-korszak volt -beleértve a SCP QDOS-ától kezdve az MS-DOS 6.22-ig bezárólag az összes verziót...az első PC i8088-as procijától Pentiumig kevesebb idő telt el, mint az XP kora.

Csoda, hogy még tudod használni.

2017. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia.

Szerintem nézd meg, és állítsd be, ha nem úgy van, a Firefoxot alapértelmezett böngészőnek. Szerintem akkor a skype nem fog foglalkozni a ie-el.

Ja, ha ragaszkodsz az XP-hez, akkor ne frissítsd a programokat, mert azok jobbat fognak kérni annál.

Egyébként én is XP-t használok, mert megszoktam, megtanultam, és mert ezen a konfigon és netezésre elég. Ha nem frissítesz. :)

Tervezz be egy gépcserét, de legalább egy op. rendszer cserét. (Nem lesz jobb mindenben, de a frissebb programok el fogják fogadni. A régi hardvereidhez nem biztos, hogy lesz driver az új op. rendszerhez.... ettől lesz nehezebb, meg, hogy mindent újra kell telepíteni..... Döntsd el, hogy megéri-e neked.)

Sok sikert.

2017. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Előző vagyok

"Természetesen", ha fissebb programokat szeretnél használni, azoknak nagyobb az erőforrás-igényük, vagyis több memóriát, nagyobb órajelet, több processzormagot igényelnek, követelnek, vagyis, kénytelen leszel lecserélni a gépedet egy jobbra. Üdv a fogyasztói társadalomban. :(

Másik verzió: ne frissíts semmit. De akkor is megeshet, hogy a téged kiszolgáló szerverek, programok már nem fognak eléggé kiszolgálni, és akkor is csak a lecserélés marad.


Semmi sem örök, még akkor sem, ha jól működik.

Szia

2017. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Hiába állítja alapértelmezett browsernek a Foxit, a Windows szolgáltatásai akkor is az IE-t fogják meghívni. Az Explorer frissebb verziója pedig frissebb oprencert igényel. Le kell cserélni az XP-t minimum Sevenre és egy-két évig még tudja használni.
2017. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!