Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kér a Skype folyamatosan...

Miért kér a Skype folyamatosan dll-eket?

Figyelt kérdés

Most a gépem újra telepítve(Win7) és feltelepítettem a skypot de csak dll-eket kér már 4 beraktam amiket kér és mindig másat kér mikor berakom amit először kért.Valami segítség hogy mit csináljak mit próbáljak vagy valakinek ugyanez és mit csinált vele?


Kép a dologról: [link] amik felül vannak ezeket kérte eddig, és ami a hiba üzenteben van azt kéri most.



2017. márc. 5. 10:02
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Ilyenkor valamilyen program csomag hiányzik a gépről (pl. Win7 SP1, .NET framework, directx valamelyik verziója, Visual C++ Redistributable package valamyelyik verziója).


Szerintem Nálad ez hiányzik : Visual C++ Redistributable(VS 2015) : [link]


Itt a letöltési link (a fenti linkről) : [link]


Sok sikert.

üdv.

2017. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen Visual C++ Runtime Library hiányzik neki állítólag, Windows frissítés megoldja.
2017. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!