Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO-hoz szeretnék skineket...

CS:GO-hoz szeretnék skineket készíteni a fegyverekhez. Kell hozzá a játék?

Figyelt kérdés
Az opskins.com oldalon regisztráltam, ott lehet az elkészített skineket áruba bocsájtani. A kérdésem az lenne (ez nem derült ki számomra), hogy ha csak skineket készítenék és maga a játék nem érdekel, az úgy lehetséges-e?

2017. márc. 7. 12:55
 1/6 Ricsikee :D válasza:
Oda kell a játék is hogy egyáltalán elfogadja-e a skineket.
2017. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem, bocsánat. Maga a skin készítéséhez, feltöltéséhez miért kellene a játék?
2017. márc. 7. 13:33
 3/6 anonim válasza:
Mert a játékon belül a konzol megnyitása után nyitod meg a workshopot, ami minden ilyennel foglalkozik.
2017. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Változatlanul nem értem. A játékon kívül van egy honlap ( opskins.com ) ami foglalkozik a skinek feltöltésével, eladásával. Miért kéne nekem a játékot egyáltalán ehhez elindítanom?
2017. márc. 16. 07:47
 5/6 anonim válasza:
Azért mert szavazással döntik el hogy melyik skin kerüljön bele a játékba,a játékba található összes skint megszavazták és utána rakja a játékba a valve.
2017. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
+ előttem is írták,skint magában a játékba tudsz készíteni,egy kozol parancs behozza workshopot és ott tudod csinálni.De ehhez a játék elengedhetetlen.
2017. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!