Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a pendrivero...

Mi a véleményetek a pendriverol futó Win 10 ről?

Figyelt kérdés

Sokszor előnyösebb lenne, pl.: ha a munkahelyen ugyanaz a felület fogadna mint itthon (ugyanaz az OS, ugyanazok a programok, kötöség nélkül mert te vagy a saját magad rendszergazdája, nah értitek)

És elgondolkodtam ezen a Windows To Go-s, vagy biztposan mással is meglehet csinálni felrakni egy Win 10 et pendrive ra és arról dolgozni, hosszabb távon is előnyös lenne?

Írjátok már le a véleményeteket légyszíves, Köszönöm!


2017. márc. 11. 17:24
 1/4 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
Akkor inkább Linux Live. Sokkal megbízhtóbb, a Windows nem szereti a hardveres változásokat.
2017. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem most meló miatt kellett linuxot használnom egy hétvége erejéig, mivel eszemben sincs oprendszert cserélni ezért pendriveról futtattam. Arra a másfél napra rendben volt, de minden más esetben senkinek semmire nem ajánlanám, eszméletlenül lassú, borzalmas, rettenetes ötlet így használni - ha hirtelen kell valami akkor nagyszerű, és tényleg nagyon jó, hogy egyáltalán van erre lehetőség, de hosszú távon elviselhetetlen lenne. Úgy sejtem windowsnál még nagyobb szívás lehet.
2017. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mely Linuxok lennének erre alkalmasak?


Régen mikor kíváncsiságból Linuxot kezdem el használni, abból is az Ubuntut, az nemvolt rossz, ez ráhuzhato pendrivera is? (Kingston 32GB USB3)

2017. márc. 11. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
USB-ről futtatva minden OS lassú, munkára alkalmatlan, hacsak nem direkt szeretnéd lassítani a tempót... nagyon lassítani. És itt tök mindegy, hogy USB3, vagy sem, sokat nem dob a sebességén.
2017. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!