Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Igaz hogy ha az egér kicsit...

Igaz hogy ha az egér kicsit szöszmötöl akkor virus van a gépen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent a kifejezés? Nekem az ugrik be hogy ugrál, mintha valami kosz az érzékelőt zavarná. Ha pedig arra utal hogy a várakozás-ikon pörög a kurzor mellett, annak egyéb más oka is lehet.


Nincs olyan általános tapasztalat hogy az egér/kurzor viselkedése vírus jelenlétére utal.

2017. márc. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor az az igaz hogy gagyi az egér nem az hogy vírusos a gép .
2017. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs összefüggés a kettő között
2017. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem az ikon prörög hanem az egész kicsit jobbra balra fel le megy illetve lassan lefele kúszik.

akkor lesz igencsak látványos mikor eléri a tálcát és a kicsi ablakok megnyilnak. ha meg pont az elválasztásnál van akkor egyik másik ablak felváltva nyilik meg.

nekem azt mondták ezt eg yvirus okozza (mármint az egér kismértékű de folyamatos jobbra balra fel le elmászását de én se hallottam még ilyen virusról...

2017. márc. 13. 12:35
 5/5 SimkoL ***** válasza:
Elsőre talán próbálj ki egy másik egeret is. Nekem is volt Tesco-s egér ami a maga útját járta, ha nem volt megfelelő az alátét. Vírus bármilyen lehet, attól függ az írója csak 'szórakoztatni akart-e' vagy mást.
2017. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!