Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen navigációs appot...

Milyen navigációs appot ajánlotok Andridra?

Figyelt kérdés

Erre vágyom:

- offline is működjön.

- útvonalat lehessen vele tervezni

- szintkülönbségről is tájékoztasson.

- Magyarország (de legalábbis minél több) túraútvonala ill. erdei autóút stb. legyen benne az adatbázisában, ami alapján tud tervezni túrát, ill. kiindulópontból célba útvonalat. (Ez irreális?)


Nem ismerem még ezeket a szoftvereket, milyen előnyös tulajdonságok jöhetnek még szóba?


(Ja és persze nem árt, ha mindez ingyenes! :D)



2017. márc. 15. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
IGO,NDrive,Sygic.
2017. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Locus. A teljes magyar túrahálózat letölthető hozzá.

Tervezni csak a fizetőssel lehet, de nem egy óriási összeg.

2017. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A további ötletek, meglátások is érdekelnek. Ezek között egyébként mi a különbség? A túraútvonalak mellett más erdei (autó és egyéb) utak melyeknél vannak fent?
2017. márc. 15. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Maps.Me
2017. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A többiek válaszát olvasva nekem úgy tűnik, nem volt egyértelmű a kérdésed, mert a többiek közúti navigációhoz használható alkalmazásokat írtak, de ha jól értem, neked meg erdei utak, túra utak kellenének. Olyan alakalmazás szerintem nincs, ami mindkettőt jól tudja, nincs is sok értelme.


"Hajts le az autópályáról a simagöröngyösi földútra, majd két kilométer után a piros jelzésen haladj tovább." 😃 ???

2017. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igyekeztem egyértelműen fogalmazni, de valóban nem fejtettem ki teljesen pontosan a szándékomat.

Egy olyan app érdekelne, aminek az adatbázisában az összes/legtöbb gyalogosan bejárható erdei út(hálózat) megtalálható, hogy rugalmasan tudjam megtervezni a túrámat. Ha arról van szó, hogy szép, nagy túrát tervezzek, újratervezzek helyszínen, arra is képes legyek a segítségével, de ha legrövidebb úton vissza/lakott területre kell térnem, azt is meg tudjam tervezni.


Egy tervezőnél nyilván nagy előny, ha a szintmetszetet is meg tudja mutatni.

Az már olyan intelligens tervező lenne, hogy talán már sci-fi, ha távolság meghatározásával és a nehézségi fokozat megadásával kínálna fel alternatív útvonalakat, de tudnám még a fantáziámat és a vágyamat fokozni. :D

2017. márc. 16. 11:06
 7/8 A kérdező kommentje:

Az szerintem nem egy nagy kunszt, hogy azt mondja, hogy menj a zöld jelzésen 120 métert, majd kanyarodj a sárgára balra...

Netán ha valahol vagyok a dzsumbuj közepén, mert letértem, és alaposan eltévedtem, akkor megmondja, hogy hol tudok a túraútvonalamhoz menni.

2017. márc. 16. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor a Locus Pro kell neked. Töltsd le, próbáld ki, vedd meg, minden kérdésedre választ kapsz.

A többiek mind autós navigációt ajánlottak.

2017. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!