Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap "megbolondult" a...

Nordzsesz kérdése:

Tegnap "megbolondult" a Malwarebytes, eddig semmi baja nem volt az Advanced SystemCare progival, aztán egyszer csak nem kívánatos programként bepakolta az egészet a karanténba, más is tapasztalt ilyet? Ezt két gépnél is megtette.

Figyelt kérdés

#Malwarebytes #AdvancedSystem Care
2017. márc. 17. 08:04
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
ASC maga egy nemkívánatos program, többféle agresszív kéretlen alkalmazást telepít a tudtod nélkül....IOBIT-et nem használunk! Ha már valami, akkor WiseCare, az semmit nem variál. Iobit-ot még uninstallálni is körülményes, annyira bujkál!:(
2017. márc. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én régen TuneUp Utilities 2012-t használtam erre a célra nagyon sokáig, amíg el nem romlott a külső HDD, amin rajta volt a program. :( Idő közben lett belőle AVG TuneUP. Az ingyenes verziót kipróbáltam, jónak tűnt, de aztán nem vettem meg, és most nem használok semmi ilyen rendszer karbantartó programot. Kivéve a CCleanert meg Defragglert.


A Wise Care 365-öt nem ismerem, de lehet kipróbálom majd.

2017. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Perháts Miksa válasza:
Ugyanezt csinálta velem is, pedig évekig minden rendben volt. Mérgemben leszedtem a teljes ASC-t. Csakhogy a C:programdata könyvtárban megmaradt az IObit nevű alkönyvtár, benne egy ASCDowloader nevű al-alkönyvtárral, benne egy Downloader.log nevű fájl. Ezeket "rendszergazda"-ként lehet törölni, de a következő rendszerindításkor visszaírja! A Malwarebytes heurisztikája mindig, ujra és ujra megtalálja, mint PUP. Mit lehet tenni, hogy végképp eltűnjön? Kérem: segítsen valaki!
2017. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DjImipapa ***** válasza:
Mint írtam, nehéz megtalálni, ebből is látszik, hogy kocsog! Keresőbe egész jól beírva talál is , de nem árt átnézni minden olyan mappát, ami gyanús, pl. temp-appdata, stb. leginkább a rejtett mappákat.
2017. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Perháts Miksa válasza:

Hát igen. Sajnos rengeteg olyan fájlban is benne van, amiket nem merek törölni. Pl. a Windows\system32 könyvtárban. Is.

De a segítséget köszönöm.

2017. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!