Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csatlakoztassam a két...

Nyertes1000 kérdése:

Hogyan csatlakoztassam a két gépet? (többi információ lent )

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta játszunk COD 1-et lanban, és uot is. a lényeg az hogy 5 napja akartunk játszani és nem tudtam csatlakozni rá, Mindent csináltam már újra telepítette már játékot, (kábellel kötöttem még anno össze) újra dugtam őket de semmi, azt is próbáltam hogy én indítóm a játékod de az sem segített. Van más módja hogy össze kössem a két gépet ?

2017. márc. 20. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudják egymást pingelni azok a masinák?
2017. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi ennyire nem értek hozzá :( mit is nézzek meg ? (eszméletlen a gyorsan válaszoltál :D )
2017. márc. 20. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Öszekötöd a két gépet és megnézed az IP címeiket ( DOS ablak, ipconfig parancs)


Ha routeren keresztül kapcsolódnak egymáshoz a LAN-on akkor a router oszt nekik IP címet, ha csak sima switch van akkor valószínűleg neked kellene beállítanod statikusan a két gépen, pl 192.168.1.1 és 192.168.1.2


Ha megvannak az ip címek akkor szintén DOS ablakból

az A gépen:

ping -B gép ip címe-


Illetve Bből:

ping -A gép ip címe-

2017. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!