Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome nem indul, mit...

Google Chrome nem indul, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Win 8-on a Google Chrome egyszercsak nem indult, megpróbáltam letörölni majd újratelepíteni de nem történt semmi változás. Rákattintok az ikonra és nem indul. A rendszert visszaállítottam 2 héttel korábbira de nem történt semmi változás. Köszönöm az építő ötleteket, javaslatokat előre is.

2017. márc. 21. 12:35
 1/4 Jorck ***** válasza:

Csak egy tipp ugyan de megpróbálhatod uninstallálni, és utána pedig töröld ki teljesen ezt a két mappát:


C:\Users\"Felhasználó név,,\AppData\Local\Google


C:\Program Files\Google


Ez után telepítsd újra, hátha jó lesz...

2017. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia Jorck! Nagyon köszönöm a választ a leírás teljesen jól működött. : ) Már az újratelepített verzióról írom.
2017. márc. 21. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Hálás vagyok a válaszért, még ha régi is, mert ugyanez volt a problémám, mint a kérdezőnek, és az ide leírt válasz simán megoldotta a problémát, még most is! Ezer köszönet a tippért!
2023. jún. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és annyi a különbség: ezen a modern gépen már nincs renszervisszaállítás - bánatomra -, és win 10 fut rajta, amivel nehezen barátkozom. Viszont az ajánlott tipp most is kiváló!
2023. jún. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!