Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap újratelepítettem a...

Tegnap újratelepítettem a Windows 10-et és azóta nem tudok letölteni semmit az áruházból. Többi lent?

Figyelt kérdés

Nem eredeti a Windows csak crackelve lett.

Mivel eredeti volt rajta és azt hallottam hogy ha én újra telepítem akkor frissítés után magától felismeri a számítógépet és aktíválja önmagát de nekem nem így lett pedig estig vártam vele.


2017. márc. 22. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beírtad a kulcsot, amit az eredetihez kaptál?
2017. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 CspCsj ***** válasza:
100%

Gondolom "Home" kiadáshoz van eredeti kulcs.

Talán "Pro" változat lett telepítve?


Rendszerinfónál (pl. Win+Pause kombináció) mit ír?

[link]

[link]

2017. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 CspCsj ***** válasza:
100%

Kimaradt:

Áruházat online Microsoft-fiókkal tudod használni, - ha csak helyi fiók van, akkor nem.

2017. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pro volt rajta és azt is telepítettem vissza 64bites.

De amikor belépek a gépházba a Frissítések és Biztonságnál az Aktiválásra akkor azt írja hogy nem lehet csatlakozni a szervezet aktiválási szolgáltatáshoz.

Az áruház az megoldódott :D

2017. márc. 22. 12:44
 5/12 A kérdező kommentje:

Az előző Windowst nem én telepítettem rá így nem tudom a termékkulcsot mert már úgy vettem hogy aki eladta az pont akkor telepítette újra amikor érte mentem.

a termékkulcsnál az utolsó 5 karaktert ki jelzi de többet nem.

De ha más nem akkor maradok a crackelt verziónál. :)

Mert most megint újra telepítettem.

A hibakód : 0x8007007B

2017. márc. 22. 12:59
 6/12 CspCsj ***** válasza:

Hibakódot nem ír?

Dátum-idő jól van beállítva?

[link]

2017. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A hibakód : 0x8007007B

De nem tudom megnézni mi a termékkulcs valahol?

Mert elvileg amint csatlakozik a gép a nethez úgy kéne aktiválni önmagát legalábbis sokan ezt írták le tapasztalatként.

2017. márc. 22. 13:12
 8/12 CspCsj ***** válasza:

A hibakód alapján valószínű, hogy vállalati rendszerekre szánt mennyiségi liszenszes (VL) kulccsal lett korábban aktiválva, és már lejárt a kulcs aktiválási lehetőségeinek száma, - vagy leselejtezett vállalati számítógép esetén nem tud csatlakozni a szerverhez, amin keresztül aktiválódna.


Vannak programok termékkulcs kiolvasásához, de még nem volt szükségem rá, így nem használtam, nincs tapasztalatom.

2017. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 AntZ ***** válasza:

Írd be rendszergazdai parancssorba a következőket (windows gomb + X):

slmgr -dli

slmgr -dlv

slmgr -xpr

Ha mindegyik parancsra azt kapod, hogy tartósan aktiválva, akkor örülsz.

Ha nem akkor írd be:

slmgr -ato

aktiválja a kulcsot és a licenszet a Microsoft szerverén.

slmgr -ckms

alapra állítja a KMS szerver nevét.

Ezek után megint próbáld az első három parancsot.

2017. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 AntZ ***** válasza:

Sajnos a windows 10-en nem tudod kiolvasni a termékkulcsot:

„Furcsa dolog történik, ha az ingyenes frissítést követően a Windows 10-ben megpróbáljuk megkeresni a 25 karakterből álló termékkulcsot: nem fogjuk megtalálni. Ha segédeszközként bevetünk egy, a termékkulcsok felkutatására specializálódott programot, például a Magical Jelly Bean fejlesztésű KeyFindert, egy általános termékkulcsot kapunk, minden egyes operációs rendszer példány esetében ugyanazt. Például a Windows 10 Pro minden egyes használójának a KeyFinder a következő termékkulcsot "találja meg": VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T. Ki lehet próbálni."

[link]

2017. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!