Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom mi van a Skypeommal....

Nem tudom mi van a Skypeommal. Mi lehet ennek az oka? Valaki segítsen, sürgős

Figyelt kérdés
Ujbol lett rakva a gépem és a Skypeot fel akartam rakni..még 1 hete kb azt irta ki hogy nincs internetkapcsolat azóta sem csináltam vele semmit és működik.. Most meg hívni nem tudok, nem találnak azok akiket fel akarok venni partnerlistára és ha és megtalálom őket és bejelölöm nekik nem hozza ki még akkor sem ha csinálok egy uj Skypeot és azzal probalom.. Keretem a neten de nem igazán találtam ehhez hasonló problémát..
2017. márc. 25. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos nem csináltál partnerlista mentést.már velem is elöfordult,hogy felujított rendszerre telepítettem a skypot és nem volt rajta senki.Probálj bejelentkezni a skype hivatalos oldalára.ha ez sikerül akkor kellene mennie a gépeden a skypenak is.(esetleg töltsed le a legújabb verziót)
2017. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindegyik verziónál ugyan ezt csinálja vagy el sem jutok odáig hogy be tudok jelentkezni mert mindegyiknél azt irja ki hogy nincs internetkapcsolat vagy nem tud csatlakozni a Skype
2017. márc. 25. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!