Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni?

Miért nem tudom feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék feltelepíteni egy játékot, ami korábban már telepítve volt a gépre, de letöröltem a vezérlőpulton keresztül, valamint minden létrehozott fájlt és mappát is eltávolítottam. Most szeretném újra feltelepíteni, viszont nem tudom, mert azt írja, hogy "Egy korábbi telepítés nyomai miatt a jelenlegi nem folytatható! Távolítsd el megfelelően az alkalmazást, majd próbálkozz újra!" Hát nem tudok mit eltávolítani, már minden létező módon próbáltam felkutatni mi maradhatott meg az előző telepítésből, de semmit nem találtam. Kérlek segítsetek rájönni, hogy mi lehet a hiba és hogyan tudom megoldani!

Köszönöm!



2017. márc. 25. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Sokat segítene, ha leírnád MELYIK játékról van szó

2. Registry-ben kutakdj a nyomok után

2017. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!