Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez meg hogyan lehet?

Jézus szolgája kérdése:

Ez meg hogyan lehet?

Figyelt kérdés

Van wifi jelszó feltörő program,én itt azt olvasom hogy nincs.

vagy ami van az használhatatlan.

de az én wifimet mégis folyton feltörik,állítólag wifi jelszó feltörő programmal.



2017. márc. 27. 17:58
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és a jelszó nem könnyű,mert legalább 20 betűből áll.
2017. márc. 27. 18:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a titkosítás típusa? Le van védve külön, új jelszóval a router belépési felülete is? Mert ha nem akkor hiába írod át a wifi jelszót, bárki belép a routerbe és kinézi onnan.
2017. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy hány karakter, ha nincs benne nagybetű, szám, lehetőleg összevissza nem csak Jóskapista69
2017. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a router belépési felülete nincs védve,mert nem is tudtam hogy lehet.

sajnos nem értek hozzá annyira.


van benne nagy és kis betű is,szóköz is.


a router belépési felület védéséről meg megpróbálok utána nézni,köszönöm.

2017. márc. 28. 10:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Valahol a beállításaiban kell lennie. Mivel a belépési név és jelszó alapértelmezettként "admin", így bárki aki a hálózatodra csatlakozik az simán be tud lépni a felületébe és kinézi a jelszót. Ezért ha a belépési adatot megváltoztatod, ezt a lehetőséget elvágod másoktól. Amíg ezt nem teszed meg addig adja magát hogy a wifi-jelszó cseréje nem ér semmit.
2017. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem,és köszönöm.

zöld ujj.

2017. márc. 28. 21:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!