Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kipróbáltam az avg és az...

Kipróbáltam az avg és az avast ingyenes vírusirtókat. Avg-nél például a hálózati tűzfalat az avg irányította mig az avast-nál a windows tűzfal védte a hálózatot. Ez esetben melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Valamint összességében a két ingyenes verzió(avg, avast) közül melyik a jobb? Tudna valaki véleményt mondani?
2017. márc. 30. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok éve az AVG-t használom. Az avast nekem sokat reklámozta magát, hogy vegyem meg mert akciós. Sokszor bukkant fel egy kis buborék, hogy ilyen meg olyan tuti árak csak nekem. Az AVG békén hagy, csak akkor riaszt ha baj van.
2017. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:

Az Avast buborékjai az ingyenesség ára. De nekem hetek óta egy sem ugrott fel, szóval azért nem olyan vészes.


A kérdezőnek: a Windowsnál hagyomány, hogy folyamatosan küldözgetik a biztonsági frissítéseket. Az, hogy erre még mindig szükség van, nekem kétségessé teszi az értékét. Főleg hogy ugyanaz gyártja, aki egyébként ismertté lett azzal, hogy a Windows 10-be egy csomó kémfunkciót épített. Én jobban bízok egy legalább látszatra független gyártmányban.

2017. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha avastot használok akkor a Windows tűzfal működik mellette
2017. márc. 30. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!