Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki meg tudná nekem ezt...

Valaki meg tudná nekem ezt photoshoppolni? Április elsejére kellene.

Figyelt kérdés

Szóval egyik haveromnak csináltunk egy szkennerrel meg 3D nyomtatóval egy kicsi szobrot magáról. Nagyon örül neki, meg minden, de egy kicsi hiba van az állán (elfolyt a műanyag), meg a suli is visszakérte dokumentálásra. Meséltem arról az ötletemről, hogy melegítsük meg öngyújtóval, és akkor majd el tudjuk simítani. Na és itt lehetne a szívatás az,hogy beadom neki holnap, hogy túlmelegítettem,és elfolyt az álla.


Amiben segítséget kérnék: Nem értek a képszerkesztéshez, és itt ki kéne venni a kezéből, rátenni egy asztalra, és megcsinálni úgy, mintha megégett volna az álla(vagy elfolyt)


A segítséget előre is köszönöm!


[link]


[link]



2017. márc. 31. 19:09
 1/4 DjImipapa ***** válasza:

Gyorsan csak így....:)

[link]

2017. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan hogy szeretnéd, de nagyjából ezt tudtam összedobni 15 perc alatt...


[link]

2017. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik nagyon jó lett! :)
2017. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:D
2017. ápr. 1. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!