Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Saját tapasztalatok alapján!...

Saját tapasztalatok alapján! Szerintetek WIN7 vagy WIN10?

Figyelt kérdés
Már elég régóta van Windows 7 Professional 64bites rendszerem, és készülődök arra, hogy váltsak. De egyenlőre nem tudom, hogy megérné-e... egyébként NVidia GTX 750 ti a videokártyám, ha esetleg valakinek erre az adatra lenne szüksége. Továbbá inkább a jó (sőt, inkább kiváló) grafikájú játékokat tolerálom, tehát leginkább azt szeretném megtudakolni, hogy valami képernyő vagy tudom is én milyen illesztőprogram melyiken jobb. Válaszokat előre is köszi!!

2017. márc. 31. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Én jobban szeretem a 7-t mert egyszerűbb,nem szükséges például hozzá MS fiók se így azzal se kell külön szórakozni.

Maga rendszer amúgy gyors és pörgős de azért van benne bőven hiba amit nem tudtak orvosolni benne.

Szóval tapasztalataim alapján egyenlőre a 7.

2017. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Win10-hez sem szükséges MS fiók. És jóval gyorsabb, mint a 7-es. Újabb hardverekhez meg notebookokhoz pedig már nincs is win7 driver.
2017. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Win7 mindenképpen. Gamer gépem van és nem akarok win10- et. Szerintem nehezebben kezelhető és szokatlan.
2017. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly váltottam HATALMAS FÉLELEMMEL Win10-re, Win7-ről.


Az első megtapasztalásom az volt, hogy borzasztóan egyszerű átszokni, mert egy rakás dolog változatlan maradt, és teljesen úgy kell kezelni mint a Win7-nél. Eredeti az OP rendszerem, és nem kell vacakolni MS fiókkal, egyszer bejelentkezel, felírod a jelszavad/neved hogy ne felejtsd el, és soha többet nem fog vele zargatni a Win10, legfeljebb újratelepítésnél. A rendszer gyorsabban feláll, és nem is igazán tudok más pozitívumot mondani, de negatívat se. 2-3 nap után észre se vettem hogy váltottam. Ilyen a jó operációs rendszer, észre se veszed alap felhasználásnál hogy van.


Talán a Win10-nek jobb a szoftveres támogatása, a Microsoft lassan már a Win8-at is kiiktatja, nem hogy a Win7-et.

2017. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!