Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Befizettem egy prograra, hogy...

Palbi kérdése:

Befizettem egy prograra, hogy teljes értékű legyen. Egy jelszót kellett volna elküldeniük az érvényesítéséhez. Több emailt küldtem, de jelszó azóta sincs. Hogyan tudnám legalább a pénzemet megkapni, ha a jelszót nem küldik?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 16:02
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Azt hiszem: Mézga Aladár mondta: "2 Ft-ért megmondom..."
2017. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:

@#1:

Mézga Aladár egy forintról beszélt, igaz, ma már tökmindegy, sem egyforintos, sem bélás nincs.


Ha már erre vetett a sors, elmesélek én is egy tanulságos történetet:


Valamit csináltam egy dologra, hogy valamilyen legyen. Egy hogyhíjjákot kellett volna izélniük a valamihez. Több micsodát izéltem, de hogyhíjják azóta sincs. Hogyan tudnám legalább a mifenémet megvalamizni, ha a hogyhíjjákot nem izélik?


Láthatjátok, én is hasonló cipőben járok, mint Kérdező, azért is tártam fel a gondomat ugyanolyan könyörtelen, szőrszálhasogató részletességgel. Remélem, a válaszadásnál sokatokat motivál majd, hogy egyszerre két problémának húzhatjátok ki a méregfogát.

2017. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hominida ***** válasza:
Palbi, szerintem tegyél feljelentést az Országos Rendőrfőkapitányság csalási osztályán.
2017. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem, hogy csak értelmes és beszámítható emberek válaszolnak. Nyitnod kéne egy külön weboldalt, ahol a hozzád hasonló "értelmes" emberekkel elszórakozgathatsz.
2017. ápr. 1. 23:49
 5/5 tabaki ***** válasza:

@#4:

Nemigen lehet kitalálni, kihez beszélsz, de nem is különösebben érdekes, én éppen ráérek.


Nehogy azt gondold, hogy rosszul hitted! Ezen az oldalon általában nagyon is értelmes válaszolók jönnek össze. Az már a szereposztás alapján is érthető, hogy a kérdezők szintje viszont néha meghökkentően méltatlan ehhez a segítőkészen készen álló kollektív intelligenciához. A te április elsejei bolondozásodat persze senki sem veszi komolyan, de van, aki bizony hétköznap is ilyen, nézd csak meg, miféle figurákkal kell nap, mint nap szembenéznünk:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

Még figyelmeztetés után sem hajlandó észrevenni, hogy a konkrétumok nélkül föltett kérdése megválaszolhatatlan, és inkább többszörösen kimoderáltatja magát, hogy jól odamondhasson valami gorombaságot, ahelyett, hogy pontosítana néhány adatot.

2017. ápr. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!