Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wordpad-ban a vonalzó 1-6 ig...

Wordpad-ban a vonalzó 1-6 ig van ha jól tudom 18 ig kéne legyen. Valamit elállítottam?

Figyelt kérdés
Wordpad-ban a vonalzó 1-6 ig van ha jól tudom 18 ig kéne legyen. Emiatt a nyomtatás is (ratyi), kb 8 szóból álló mondat tesz ki egy oldalt nyomtatáskor. Nem tudom mit állítottam el, vagy mi történt múltkor képet szerkesztettem egy szöveghez, lehet akkor nyomtam el valamit? Légyszi valaki segítsen.

2017. ápr. 1. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Fájl, oldalbeállítás: [link]

Így néz ki nálad is?

2017. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hasonló. Most nyomtattam egy lapot kísérlet képpen és abba a négyzet(formába) nyomtat amiben a múltkor a beszúrt képet nyomtattam. (Egy 2017es naptárt szerettem volna beszúrni múltkor, ki is nyomtattam és most annak a nagyságában, ill. ugyanakkora méretbe nyomtatja a szöveget.Ki érti ezt???
2017. ápr. 1. 18:21
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged! :)

Az oldalbeállítással vissza tudtam hozni az eredeti A 4- es oldalt. Örök hálám!

2017. ápr. 1. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!