Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok semmilyen típusú...

Nem tudok semmilyen típusú fájlt (dmg, exe, stb. ) megnyitni, mit kéne letöltenem?

Figyelt kérdés
Kérlek, segítsetek, egy kissé analfabéta vagyok az ilyenekhez (bár ezen szeretnék változtatni), egyszerűen letöltök vmit, most is egy videóvágó programot töltöttem le, de egyszerüen nem tudom mivel megnyitni. Most a Windows áruházából már 2-t is kipróbáltam (nagyon több nincs is) de mindkettőnél azt írta, hogy error....
2017. ápr. 2. 00:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és Windows 10 van a gépemen
2017. ápr. 2. 00:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Error...

Ok, de mi mást ír ki még? Lehet hogy 64 bites, ami nem fut a 32 bites Windowson? Lehet más a probléma? Driverrel van a gond? Vagy egyszerűen lassú a géped hozzá/egy alkatrész kell még? Pl. videókártya?

2017. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A dmg az OS X képfile formátuma, nem Windowsra való
2017. ápr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Error

Operation that you have just attempted has failed. Specific error that has occured is: WinRTError: érvénytelen mutató

Ugyanezt írja ki mindkettő alkalmazásnál,az egyik az Unpacker, a másik meg Extractor RT

2017. ápr. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!