Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 rendszeren, amin...

Windows 10 rendszeren, amin rajta van az office, azt aktiválni kell?

Figyelt kérdés
Új laptop, újonnan rátelepített rendszer. Kell valamit kezdeni az officel? Mert tőlem szokott kérni termékkulcsot h aktiváljam vagy mi fene...
2017. ápr. 3. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki tette rá? Hogy tette rá? A programokat megvásároltad? Számla van? Akkor aktivációs kodnak is kell lennie...
2017. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A win10-hez meg kell venni az Office-t. Állandóan dobálja fel az emlékeztetőket nekem is, hogy próbáljam ki az új office-t, de nincs office-om, azt várja, hogy megvegyem.

Op rendszer nélkül vetted a gépet?

Az office ára több tízezer forint, a gép árában észrevetted volna, ha van rajta :)

2017. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Telekomtól vettem,már feltelepítetten hozta ki a futár.

Rajta van az office, tudom használni csak attól félek, el fog tűnni vagy nem fogom tudni használni. Pedig pont az volna a lényeg h legyen rajta, mert tanuláshoz kellett.

2017. ápr. 3. 11:08
 4/6 tabaki ***** válasza:
82%

Gondolom, a szokásos helyzet, hogy az időkorlátos próbaverzióval kaptad. Ha tényleg tanuláshoz kell, jogod van az ingyenes változathoz:

[link]

Egyébként meg ott a LibreOffice, OpenOffice, WPS Office, olyan baromira nagyot azért nem zuhanhatsz akkor se, ha a Microsoft kirántja alólad a magáét.

2017. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. ápr. 3. 17:56
 6/6 tabaki ***** válasza:
Bizonyára megvan az oka annak, hogy valaki haszontalannak ítélte a válaszomat, de egyszerű eszemmel nem tudok rájönni, mi az. Szabad a gazda, jöhet a magyarázat! Kérdező is hadd okuljon, mert ezek szerint alaposan félrevezettem szegényt.
2017. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!