Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen segédprogramok kellenek...

Milyen segédprogramok kellenek egy gépre?

Figyelt kérdés
Net.Framework 4,Intel Management Engine Interface,Microsoft Visual C++,Directx,java ezek vagy még kell?
2017. ápr. 3. 16:38
 1/5 tabaki ***** válasza:
Vegyes válogatás, de Windows alatt jól jöhet némelyiknek az a változata, amelyet éppen hiányol valamelyik program.
2017. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen egyik sem kell és mégis kellhet mind.

A keretrendszer automatikus win frissítéssel kapod.

Cinikus vagyok de nekem nincs szükségem IME szoftverre AMD-s vagyok.Természetesen neked kell különben csupa kérdőjel lenne az eszközkezelőd.

MVC++ tulajdonképpen a legtöbb játék telepíti de ha már DX-röl beszélünk a videokártya telepítője mindkettőt megoldja.

A Java is csak akkor kell ha olyan oldalon mászkálsz és ennek hiányában többnyire felajánlja a telepítését.

De hamár itt tartunk a Flash még hiányzik a listából ez sem árthat.

Jelzem ezek nem kellenek hanem ajánlott.

2017. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen a Flash is csak kifelejtettem.D Sokat Honnfoglalózok.
2017. ápr. 3. 18:59
 4/5 A kérdező kommentje:
És minden más játékkal is sokat játszok,így automatic települnek ezek. XDDDDDDDDDDDDD
2017. ápr. 3. 18:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi!
2017. ápr. 3. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!