Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó videó vágó programok...

Milyen jó videó vágó programok vannak?

Figyelt kérdés
Szóval az iskolába kell készítenünk egy 10-15 perces kisfilmet.Az a gond,hogy több helyszínen játszódik ezért valami jó programra lenne szükségem,hogy majd a videó részleteket össze tudjam vágni.Mivel engem bíztak meg ezzel a feladattal muszáj a legjobbat megtalálnom.
2017. ápr. 3. 21:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
El vagytok itt mint a befőtt, a kérdező meg tojik az egészre :D
2017. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ az utolsónak pedig üzenném,hogy most tudtam gép elé ülni és azért nem néztem meg eddig
2017. ápr. 4. 21:42
 13/20 tabaki ***** válasza:
Ha már itt vagy, megnézhetnéd a Kapcsolódó kérdéseket is, meg keresősor is van a világon.
2017. ápr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 DjImipapa ***** válasza:
Te tabaki! Ha mindenki keresőzne itt és a googlin, mi is lenne velünk?😃
2017. ápr. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 tabaki ***** válasza:

Az már igaz, az ember esze akkor vág jól, ha nem koptatja az élét. Meg aztán az oldal nevére is rácáfolna, ha nem tennék fel több százszor ugyanazt a kérdést.

Már vissza is szívtam az elhamarkodott tippet.

2017. ápr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tabaki ha már normális hozzáfűzni valód nincs az egészhez akkor legyél szíves ne itt töltsd el a szabad idődet köszönöm.
2017. ápr. 5. 19:37
 17/20 tabaki ***** válasza:

Hűha, akkor mégiscsak legyen az, amit javasoltam, visszaszívás sztornó!


A „videóvágó” keresőszó hat oldalnyi, vagyis kétszáznál több találatot ad:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vide%F3v%E1..


Ebben persze nincsenek benne a használatosabb „videószerkesztő” szó találatai (39 oldal, mintegy 1350 kérdés):

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vide%F3szer..


A Kapcsolódó kérdések (nota bene, a kérdésed kiírásakor leokéztad, hogy a tiéd nem hasonlít ezekre):

Milyen videó felvevő illetve vágó programok vannak, az alábbi szempontok szerint?

Tudnátok tanácsot adni ingyenes videó vágó programra ötletet adni?

Videó szerkesztő, és vágó program?

Ért valaki az NCH Suite videóvágó programhoz?

Milyen videó vágó programot ajánlotok kezdőknek?

Milyen vágó és felvevő, hang felvevő programot tudtok ajánlani? Ami persze ingyenes vagy pár (max) 500Ft


Ezek után bővebben is kifejthetnéd, hogy a javaslatom hol csúszott ki a normalitás határán, mert nekem továbbra is a kérdésed másfélezredszerre való kiírása tűnik kevésbé bent lévőnek. Bocsi, még maradok egy keveset -- hiába, a segítő szándékomat nem tudom kiparancsolni a medréből.

2017. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ végül találtam egy olyan programot a sok közül ami nekem tetszik és egyszerű használni tényleg nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2017. ápr. 6. 19:53
 19/20 DjImipapa ***** válasza:
Azé idepottyanthatod, melyikre szavaztál....😃
2017. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát igazából ezek közül nem igazán tudtam dönteni még is a movie maker volt az ami megfogott valamint az egyik ismerősöm ajánlotta a filmórát szóval ezzel a kettővel fogom megoldani a kisfilm vágását. Tényleg köszönök mindenkinek minden segítséget :)
2017. ápr. 6. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!