Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ML-2010PR Samsung nyomtatóhoz...

ML-2010PR Samsung nyomtatóhoz tudtok adni telepítő fájlt? Fontos, hogy wi10-hez kell

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 09:49
 1/5 DjImipapa ***** válasza:

Az nem jutott eszedbe, hogy netán a gyártónál keresgélj?:)

[link]

2017. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:-)

Köszi, megpróbálom itt :-)

2017. ápr. 6. 11:14
 3/5 A kérdező kommentje:
win 10-re nincs...
2017. ápr. 6. 11:20
 4/5 DjImipapa ***** válasza:
Kellett neked (is) w10! Ha fizetne a ms, akkor se telepíteném fel.... mondjuk drivert eleve kéne telepítenie, alapot. Komplett program ha nincs, akkor az sz....r ügy!:)
2017. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem kellett a win10, egy laptopot vásároltam, arra alapból ez volt feltelepítve, és azért vettem meg ezt, mert a szakszervizben azt mondták, hogy ez a gép és ez az op.rendszer alapból felismeri a már meglévő nyomtatóimat.

Hát nem ismeri fel, de a win7-nél jobb, az tuti.

És azóta rá tudtam telepíteni a nyomtatót. Igaz, a gépem bedöglött azóta, szóval egyik probléma megoldva, másik pedig előállva. Ez már csak így megy..

2017. ápr. 8. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!