Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1gb ddr ram p4 2.4ghz 128mb...

1gb ddr ram p4 2.4ghz 128mb vga 160 gb pata viynómenne a win vista 7 8.1 vagy 10?

Figyelt kérdés
Vagy linux?Xp?Ubuntu?
2017. ápr. 9. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Win 7 megy szerintem.

Win 10-re már 2gb ram kell.

2017. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régi hardverre nem érdemes ráerőszakolni az új oprendszert. Felteszem megint jön majd pár hozzáértő, és leírja hogy simán fut rajta a w10, de a helyzet az, hogy nem véletlenül írnak ajánlott követelményeket, az egy dolog hogy elindul, na de sokra mész vele ha használhatatlanul lassú lesz. Windowsból xp fölé nem mennék.
2017. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
XP-t mondanék én is. 32 bites Windows 7 gépigénye 1GB RAM, neked meg pont annyi van. Ez arra elég, hogy a Windows üresjáraton fut. Vagy RAM-ot szerezzél még, ha tudod bővíteni, vagy XP SP3-t kell feltenni.
2017. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ubuntu-nak közel akkora a gépigénye mint a Win 7-nek,sőt még nagyobb is.

Erre Debian LXDE DE-vel vagy Windows XP,de az 1GB RAM kevés lesz.

2017. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ilyen hardverre mai linuxot már ne ajánljunk. A xubuntu vagy variánsai se díjazzák ma már a gyenge hardvert.

Amúgy a 7 talán még elmegy vele, de inkább az xp.

2017. ápr. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2db 512mb modul vaan benne és ddr1?És nem tudom bővíteni?
2017. ápr. 9. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!