Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez hivatalos / megbízható...

Ez hivatalos / megbízható link? Malwarebytes

Figyelt kérdés

[link]


Ez a legjobb amit találtam ehhez a verzióhoz, még az Origo Szoftverbázist próbáltam de ott nem működnek a linkek.



2017. ápr. 9. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hivatalos oldalról van? Akkor igen. Nyilván nem fogja neked senki letölteni és kipróbálni a random beszúrt linket.
2017. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Basszus ha hivatalos oldalról lenne kérdezném, hogy hivatalos?

Azt se mondtam, hogy próbálja ki valaki, csak reméltem van aki ért ahhoz hogy a régi verziók linkjei hol találhatók mert a hivatalos oldalon általában csak az újak vannak fent.

2017. ápr. 9. 13:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy még pontosítsak nem tudom, hogy ez a mbamupdates.com hivatalos e vagy sem, Malwarebytes-ból csak a malwarebytes.com és a .org címekkel találkoztam eddig.
2017. ápr. 9. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:

miért kellene neked régi verzió? ezeknek az a lényege hogy a legújabb legyen különben semmit nem ér..

egyébként ha nagyon akarod megpróbálhatsz keresni egyet az www.oldversion.com/ -on de bármi amit nem a gyártó hivatalos oldaláról töltesz le ( [link] az veszélyeket tartalmazhat magában

2017. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
oldapps.com vagy oldversion.com oldalakat nézd, ha egy program régebbi verziója kell
2017. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 3-as nem jó, le is kellett szednem.
2017. ápr. 9. 13:44
 7/7 A kérdező kommentje:

Hátha egyszer másnak is jól jön:

kutakodtam még egy kicsit, a hivatalos oldalon a support résznél van a régi verziókhoz is néhány "how to" videó, ott van letöltési link is, ami ha jól láttam ugyan az volt mint amit a kérdésbe is tettem... tehát akkor gondolom az mbamupdates.com is hivatalos.


[link]

2017. ápr. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!