Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor ez a Linuxos...

Most akkor ez a Linuxos dolog, hogy is van?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a windows kezd mar idegesito lenni szamomra. Nos en anno hasznaltam Linuxot (Mint) de nem nagyon eltem bele magamat. Ugy 2008-ban :D. A kerdesem az lenne, hogy ezt a gnome felhasznalo feluletet, hogy lehet beszerezni Linux alatt, bocs ha hulyeseget irok. Ubuntut akarok telepiteni (64 bites)


+ Szerintetek melyik jobb kde vagy gnome ?...Elore is koszonom a valaszokat.



2017. ápr. 9. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

"Most akkor ez a Linuxos dolog, hogy is van?"

Fogalmam sincs mit akar jelenti ez a kérdés. Szerintem te sem.


A további megjegyzéseidet illetően:


Van gnome Ubuntu alatt.

Izlés kérdése, hogy KDE vagy Gnome vagy egyéb. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál.

2017. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+ info: telepítéskor választhatsz melyik GUIt akarod használni.
2017. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem Debian-t telepítesz?Ott csak egy pipa a GNOME előtt.

Arra csak azt telepíted ami neked kell és azért kapsz igen használható alapprogramokat is mellé.

Külön is fel lehet telepíteni:

SU...

apt-get instal gnome-desktop

De ez után még kereskedni kell majd a csomagokat mert néhány dolog még nem fog működni(képernyővédő stb.),illetve mind a 2 DE-nek mások az alapszoftverei így keveredni fognak rendesen.

2017. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az új Ubuntu visszatér a gyökerekhez,visszatér a GNOME-hoz.
2017. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek melyik jobb kde vagy gnome ?"

Nincs jobb vagy rosszabb, legjobb, ha magad próbálod ki őket, és te döntesz. Ez nagyon szubjektív, úgysem tudsz egyértelmű választ kapni rá.

2017. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alain Delon ***** válasza:
Én mióta linuxozok, KDE-t használok. Van, hogy ránézek másik GUI-ra, de többé-kevésbé mindet szűkösnek érzem a KDE-hez képest.
2017. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!