Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám a videó zenéjét...

Hogyan tudnám a videó zenéjét halkítani?

Figyelt kérdés

Most próbálkozom elöszőr a Shortcut video editorral, annyit kéne csinálnom hogy a videó alá rakok egy zenét, majd ezt le kéne halkítani (de nem fade outtal,mert azzal a zene teljesen el is tűnik), és mialatt halkan megy a zene szöveget mondani rá/ előre felvett szöveget alárakni.Ami még tutibb lenne, ha a zene elhalkulna a narráláskor, majd a beszédek közti szünetekben ismét felerősödne. Videót a youtubeon nem találtam ami segítene ezt megcsinálni.

A Windows Movie makerrel egyszer ez sikerült de már nem tudom hogyan, és az nagyon lerontotta a videó minőségét úgyhogy próbálok átállni erre a programra, csak nehezen megy :/

Valaki meg tudná mondani, hogyan tudom ezt összehozni?



2017. ápr. 11. 20:12
 1/1 DjImipapa ***** válasza:
Minden videószerkesztő rontja a minőséget, de csak annyira, amennyire te akarod. Állítsd be a makert kimenetileg, és kész. Scortizé felejtős, semmire se jó! Még a videopad is jobb, pedig az egyszerű és kissé fapados.
2017. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!