Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan videó szerkesztő program...

Olyan videó szerkesztő program mellyel GIF-ből tudok videót készíteni?

Figyelt kérdés
Eddig a Movie Maker 2.6-ot használtam de most Windows 10 van a gépemen és ezen nincs rajta alapban. Az előzőn más op. rendszer volt és azon sem volt de ahhoz letudtam tölteni erre már nem mert sehol nem találom meg azt olvastam hogy ez nem futtatja. Valaki esetleg tud ajánlani ehhez hasonlót? A LEGFONTOSABB HOGY GIF-EL TUDJAK SZERKESZTENI! Köszönöm, előre is.

2017. ápr. 10. 18:18
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
Videopad-Sony vegas-Adobe premiere-Powerdirector, és kb 100 másféle áll rendelkezésre!:)
2017. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
2017. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Sony vegas-t próbáltam. De soha többet.
2017. ápr. 10. 22:51
 4/6 DjImipapa ***** válasza:
Pedig az egyik legkedveltebb...Oka?😃
2017. ápr. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

@#4:

Csakis az lehet, hogy még nem ismerik az FFMpeg+Blender kombót...

2017. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát 1000 féle videószerkesztő áll rendelkezésre erre:

Ingyenesek,drágák sokféle:fizetősök:

Premiere Pro,After effects,Sony Vegas,Final cut pro X,stb...,ingyenesek:Movie Maker (win10-re is van),AVS video editor, Videopad,Hitfilm4express,Shotcut,hogy néhányat felsorolják.Szerintem neked az ingyenesek is megfelelőek a célra,ráadásul amiket fizetőseket felsoroltak elég drágák szóval erre a célra nem ajánlom.

2017. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!