Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem olyan programot...

Tudnátok nekem olyan programot amivel 3D betűket lehet írni (20. century fox)?

Figyelt kérdés
egy plakátra szeretnék feliratot szerkeszteni, a megrendelő ragaszkodik a fent említett betűtípushoz. köszönöm a segítséget.

2017. ápr. 12. 13:18
 1/5 A kérdező kommentje:
letöltő linkre lenne leginkább szükségem.
2017. ápr. 12. 13:20
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

A 3D-s részt a grafikai szerkesztő, program adja hozzá.

2017. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A laikus számára legkézenfekvőbb megoldás egy office csomag tetszőleges programjában a wordart használata.
2017. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

Szerintem a 20th Century Fox hatás nem a betűtípuson múlik, hanem elsősorban a jellegzetes betűépítményen, a sajátos világításon, látószögön és háttéren. Ezt egy tisztességes 3D-program nélkül elég nehéz produkálni. Sajnos, úgy tűnik, hogy neked azzal is, mivel ha tapasztalatod volna benne, magadtól is rögtön erre indultál volna el. Ha ennek ellenére próbát tennél vele...


Egy jogtisztán használható, ingyenes szoftver a Blender:

[link]


A szerkesztés természetesen nem éppen kezdőnek való feladat, viszont mások már megcsinálták, és a szövegek megváltoztatása viszonylag könnyű része a dolognak.

Egy igényesebben összerakott modell:

[link]

Egy egyszerűbb:

[link]


Ha a .blend-fájlokat betöltöd a programba, az F12 billentyűvel készítheted el (renderelheted) a képet, és azt F3 gombbal tudod menteni. A feliratok jobb egérgombbal jelölhetők ki, és TAB megnyomása után szerkeszthetők.


A Blender használatához jó magyar nyelvű oktató-PDF tölthető le innen:

[link]

2017. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyoon Köszi mindenkinek😊
2017. ápr. 13. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!