Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tud egy olyan programot...

Ki tud egy olyan programot amellyel lehet új betűket bevinni a számítógépbe?

Figyelt kérdés
Ki találtunk új nyelvet a barátokkal elég sokan használjuk már és úgy döntöttünk hogy lehetne a számítógépbe bevinni mivel már prezentációt is készítettünk. És már a helyi iskola is felfigyelt a dologra és arra kértek minket hogy beszámolót készítsünk. De ehhez kéne program.. Segítsetek, ahogy tudtok. Ha van ötletek is akkor azt is elfogadom..

#Newlanguage.
2014. ápr. 9. 19:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
65%
Szerintem magyarul sem tudsz helyesen írni...
2014. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
képzeld el mert azt a nyelvet használom egész nap... De szerintem meg normális választ várok nem ilyen bla-bla-blákkat. üdv. Szal mit tanácsolsz?
2014. ápr. 9. 20:00
 3/14 Tengor ***** válasza:
Libre Office Impress alkalmazásával tudsz bemutató készíteni.
2014. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
olyan karaktert használhatok amivel a kitalált nyelv betűi vannak mert én azt szeretném. Hogy a betűink bekerüljenek.
2014. ápr. 9. 20:07
 5/14 tabaki ***** válasza:

FontForge.

[link]


[link]

2014. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tabaki ***** válasza:

Erre is nézzél szét:

[link]

2014. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tengor ***** válasza:
Most egy új nyelvet találtatok ki v. betűtípust?
2014. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen igen- meg is csináltam de nem tudok azzal írni nem tudom hol kell elindítani
2014. ápr. 9. 21:54
 9/14 tabaki ***** válasza:
Mi tetszik? Hogyan csináltad meg? Ha kész a TTF, ugyanúgy telepítheted a gépedre, mint más betűtípust, onnantól akármelyik programból használhatod.
2014. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 spaceship ***** válasza:

Szia! én a Font Creator progrit használtam ékesítésre anno fizetős de 30 naping ingyen van.


De mindegy valoszínűleg a fölsök is jók.

A KÖVETKEZŐ A LÉNYEG:

Otthona valamelyik progrival megrajzolod a betüket elmented ttf-be. És telepíted. Megcsinálod a prezentációt.

Majd mielött előadnád a suliban a SULIS GÉPRE IS telepíted a saját font fáljofat különben csak nagy kockákat fognak látni betük helyett a suliban.

2014. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!