Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek mi nem tetszik a...

Nektek mi nem tetszik a windows 10-ben?

Figyelt kérdés

Nem felsorolást kérek, hogy miért jobb mint a win7, hanem csak azt, hogy nektek mi nem tetszik benne :D


Ugye elvileg ki lehet próbálni 90 napig ingyen, de nem tudom megérné-e a macerát.

Főleg ez a kémkedés dolog érdekelne (bár gondolom már lerágott csont) kémkednek még?


Illetve, hogy ez igaz-e: [link]


Most abba nem megyek bele, hogy mennyivel rondábbak a csempe ikonok.


Válaszokat előre is köszi!



2017. ápr. 12. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kémkednek még, de a többiben is. A windows 7-ben is. A kalóz játékokat nem törli le.


A nem tetszik nekem a 7-hez képest, hogy folyton változik, nem tudhatom, milyen lesz 1 hónap, vagy 1 év múlva.

2017. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minden nem nyílt forráskódú, ingyenes program kémkedik valamilyen szinten (felhasználói visszajelzést gyűjt a program működéséről, diagnosztikai, statisztikai, hibajavítási, akármilyen célra alapvetően). Az operációs rendszerek egyértelműen. A Win10-nél ez csak azért lett felkapva mert most előre szóltak hogy támaszkodnak majd a felhasználók által gyűjtött adatra, pedig eddig is az összes verzióban csinálták és ezután is ezt fogják csinálni.


Akit ez ténylegesen zavar vagy úgy érzi hogy a személye ellen éltek vissza és el akarja kerülni, az ki is költözhet remetének egy erdőbe, mert ma az élet minden területén szinte minden szolgáltatásnál ezt csinálják.


A kalózjáték törlése egy félreértésen alapul, ugyanis az MS csak a saját háza táján járhat el önkényesen, és ez a szabálypont is az áruházuk tartalmára vonatkozik. Ha meglépnék azt hogy bármilyen programot letörölnek (csak mert XY oka van), meg is ölnék magukat vele és az emberek nem lesznek hajlandóak 10-re váltani, miközben pont ez a MS érdeke (az embereké is az lenne amúgy).

2017. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szirty ***** válasza:
29%
Az hogy létezik.
2017. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy kicsit jobban erőltetve van a UWP felület. Ezen kívül nincs vele gondom.
2017. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én mac-et és windows 10-et használok. windows 10-et csak amiatt használok mert szeretek játszani, kb. ennyi, meg néha kell egy két windows exlusive software miatt. Szerintem a 8.1-es stabilabb volt mint a 10-es. nekem akkor rúgta el a pöttyöst a microsoft amikor egy alapvetően fizetős software-be reklámot tettek... (kmh... tombraider-es kezdőlap, khm...) Első update még eredeti volt amikor a második nem ment fel akkor mondtam azt hogy egyetek faszt és ahogy az összes windows-omat felraktam kms pico. Szánalmasnak tartom ezt a tendenciát amit most a microsoft művel.


Reklámok fizetős software-be ne legyenek! pont.

Sokkal töbször fagy ki.

A start menü. (valakinek előny valakinek meg nem)

És maga a semmi nincs ingyen, és hogy ezt még éreztetik is...

2017. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ÉS a gépház eröltetése és a control center baszkurálása. és az edge eröltetése meg a kis ezt ajánljuk a windows 10-hez című szarok... na én ettől vagyok ki.
2017. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezek közül még egyikkel sem találkoztam. Telepítés után beállítasz mindent, utána semmi nem baszkurál semmivel.


Gépház - ugyanaz mint egy kibővült Vezérlőpult.

Control Center - fogalmam sincs mi ez, még a kereső sem látja

Edge - soha nem volt elindítva, legfeljebb egyszer használod ha letöltöd a megszokott böngésződet, többet egyszer sem ajánlja fel

Ajánlatok - soha nem láttam ilyet

2017. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 gépház egy s z a r , a vezérlő pultot megszokta mindenki kb. vista óta (valaki használta egyáltalán azt a rendszert?)

igaz elírtam control panel-re gondolok, na...

Nem tudom te mennyire találkoztál azzal a jelenséggel hogy véletlenszerűen megkérdezni hogy melyik alaértelmezett böngészőt akarom... pl. chrome-ot használok, egyik monitoron megy a játék a másikon a chrome és megkérdezi melyiket szeretném alapértelmezett böngészőnek... (nem nyomtam semmit a billen, amikor felhúztam a win-t akkor az volt az 1. hogy chrome alapértelmezett böngésző)

hogyha te nem találkoztál pl. candy crush vagy facebook alkalmazásokkal a start menüben amit soha nem töltöttél le akkor nagyon szerencsés vagy! nekem ez az a pár dolog ami nem tetszik a win-ben (+1 mindig elba s s z á k az update relase-eket, nézd meg gyk is tele van a creators update után nem indul a gépem posztokkal). amúgy egy használható, jó rendszer de ez a pár dolog engem nagyon idegesített.

2017. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7 én is csodálkoztam, hogy miről is van szó. Azóta használom a win10et mióta kijött, soha nem találkoztam ilyenekkel.


Én az eddigi legstabilabb és legjobban fejlődő winsowsnak tapasztaltam, soha nem volt vele gondom.

2017. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

akkor ti nagyon szerencsések vagytok :D

Nekem annyira nem volt sokszor bajom vele de amikor volt akkor kb. agyfasz... kb. órányi photoshop (ugyan azzal a képpel egy óra) és kijön a :(... na mondom mentek ahova gondolom!

És ne szivassatok már hogy nálatok nincsen candy crush... ugyan abból a win account-ból kitöröltem és mindig vissza jön...

2017. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!