Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan rakjam vissza a windows...

Tripitaka kérdése:

Hogyan rakjam vissza a windows 8.1 et windows 10 ről? Azt ígérték hogyha nem tetszik vissza rakhatom bármikor. De ennek ellenére nem tudom, mert mindent átkutattam, nem tudom.

Figyelt kérdés
azért szeretném vissza rakni, mert a grafikus drviereim "elméletileg" nem frissültek, maradtak 8 on, ezért néha amikor olyan programot akarok elindítani, amihez java kell,vagy kicrashel és nem indul be soha többet, ami meg nem, annál gyakoribbak a lagok. NAGYON FONTOS!! a konkrét válaszokat nagyon szépen köszönöm!
2015. dec. 6. 14:58
 1/1 CspCsj ***** válasza:

"Ha frissített a Windows 10-re, még egy hónapig visszatérhet a Windows előzőleg használt verziójára a Gépház > Frissítés és biztonság > Helyreállítás lehetőséget választva. Ezzel megtartja a személyes fájljait, de a frissítés után telepített alkalmazások és illesztőprogramok törlődnek, akárcsak a beállításokon végrehajtott módosítások.

...

Távolítsa el a frissítés után esetlegesen felvett felhasználói fiókokat."


Forrás: [link]

2015. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!