Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó, egyszerű videószerk...

Milyen jó, egyszerű videószerkeztő programok vannak?

Figyelt kérdés

A legjobb az lenne ha magyar lenne, de gondolom ebből kevés van, ezért ez nem kikötés, csak az angol nem erősség.:) De olyat keresek amit egyszerübb kezelni, amilyet akár ezek a youtube videosok is használnak. Illetve az is érdekelne hogy olyat mivel vagy hogy lehet, hogy mondjuk én játszom, és azt úgy felveszi a gépem.

Köszönöm előre is a válaszokat.



2017. ápr. 14. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerkesztéshez:

* Shotcut: [link]

* Openshot: [link]

* Lightworks: [link]

* PiTiVi: [link]

* Blender: [link] (ez mondjuk elsődlegesen 3D modellező alkalmazás, de van benne videószerkesztő)

* Avidemux: [link] (ez egyszerűbb vágási munkálatokhoz)


Rögzítéshez:

* Camstudio: [link]

* OBS: [link]

2017. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, a gyors, és igen értékes választ, most már csak az a gondom hogy dönteni kell a sok lehetőség közül.:) Esetleg te használtad már őket? Ha igen melyiket volt egyszerübb kezelni?
2017. ápr. 14. 20:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve mondjuk két videót melyikkel tudnék "összefésülni"? Hogy mondjuk levideoztam a játékot, és még mást is, és akkor a kettőt egyé olvasztani, hogy egyszerre láthassam a játékot és egy kis sarokba meg másik videót.
2017. ápr. 14. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Rögzítéshez - elnézve a "Youtubereket" - az OBS eléggé "sztenderdnek" számít.


A "kis sarkos" videóhoz meg talán a Blender, a Lightworks és az Openshot a legalkalmasabb.

2017. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
sonny vegas pro 13-at nagyon tudom ajánlani. 12 évesen semmi angol tudássom sincs de így is boldogultam vele.
2017. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Osb-t nem akarja letölteni a camstudio meg nem vesz hangot.:/


Sony vegas az egy jó videószerkesztő azt hallottam, az sokmindent tud.

2017. ápr. 14. 23:02
 7/10 anonim ***** válasza:

"sonny vegas pro 13"

Legálisan "csak" 600$ (persze tudjuk, illegálisan ingyenes):

[link]

ellentétben a legálisan ingyenes alternatívákkal.

2017. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jo drága :/ Engem most leginkább az érdekelne hogy tudnám megcsinálni hogy felvegyem amit a gépen csinálok, és hangot is vegyen hozzá:/ Camstudio jó lett volna csak hangot nem vesz, az obs meg valamiért nem jó amikor letöltöm.
2017. ápr. 14. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:

"Osb-t nem akarja letölteni"

Innen letölthető a Windowsos változat: [link]

nekem lejött:

[link]


"a camstudio meg nem vesz hangot"

Beállítottad hogy honnan vegye a hangot?

[link]


"Sony vegas az egy jó videószerkesztő azt hallottam, az sokmindent tud."

Jó, csak drága. Az ingyenes alternatívák meg elég sokat tudnak már.

2017. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Huha nagyon köszönöm, jó az OSB. Nagyon profi egy program. Melyik videó szerkesztőt ajánlanád mellé? Nincsennek egyenlőre nagy vágyaim, olyasmi dolgokat szeretnék mint a youtberek. Köszönöm
2017. ápr. 15. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!