Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti Counter Strike 1.6-ban...

Eredeti Counter Strike 1.6-ban "Anti-Smoke" hibaüzenettel nem tudok csatlakozni egy csomó magyar szerverre?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettem a CS1.6-ot Steam-en, egy csomó magyar szerverre nem tudok bemenni, hibaüzenet "Anti-Smoke" vagy "Fake User?!". Semmilyen mod-om nincs, nem piszkáltam, állítottam semmit. Miért van ez?

2017. ápr. 16. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám
2017. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hackelsz?
2017. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Cseréld le a configod és jó lesz. B verzió, hogy rakd újra az egészet.
2017. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Dehogy hackelek.

Hogy cserélem le a configomat? Mit jelent ez pontosan?

2017. ápr. 17. 19:56
 5/13 A kérdező kommentje:

Újratelepítettem, és nem lett jobb! Sőt, olyan szerverekre se tudok bemenni néha, amelyekre korábban sikerült.

Leginkább az ilyen moddolt vacak szerverekre tudok bemenni, de azokat meg nem szeretem.

2017. ápr. 17. 21:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Mappástól együtt törölted? Vagy ugyan arra a helyre raktad fel újra? Nem mindegy. Tedd úgy újra, hogy új mappába legyen.


Amúgy a beállításokban nincs letiltva a smoke? Könnyen lehet, hogy ez a baj. Sőt, biztos.

2017. ápr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Steam-ből telepítettem és onnan is töröltem. Megpróbálom még, hogy Steam-ből törlöm illetve a gépről is a mappáját teljesen. Gyanítom, hogy a szerverekről letöltött mod-ok ott maradtak.

A Smoke beállítást merre találom? Egyébként látom a füstöt, ha játszok, szóval nincs az valószínűleg kikapcsolva.

2017. ápr. 20. 08:09
 8/13 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok. Szóval letöröltem teljesen a Steam-et és a CS-t is. Felraktam mindent újra és most meg folyamatosan "Fake Player?!" üzenettel kickelnek ki a kapcsolódás közben "Precaching resources..." résznél.

Nem tudom mi tévő legyek.

2017. máj. 1. 20:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Indítsd el a játékot, és írd be konzolba hogy: cl_port 27006


Ha így sem enged fel, akkor írd be még azt is, hogy cl_allowdownload 0


Így már mennie kell.

2017. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Illetve egy harmadik parancs, ami segíthet: fs_lazy_precache 1
2017. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!