Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti Counter Strike 1.6-ban...

Eredeti Counter Strike 1.6-ban "Anti-Smoke" hibaüzenettel nem tudok csatlakozni egy csomó magyar szerverre?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettem a CS1.6-ot Steam-en, egy csomó magyar szerverre nem tudok bemenni, hibaüzenet "Anti-Smoke" vagy "Fake User?!". Semmilyen mod-om nincs, nem piszkáltam, állítottam semmit. Miért van ez?

2017. ápr. 16. 19:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a parancsok nem segítettek, viszont valószínű rájöttem a problémára. Ez pedig a "dproto" nevű plugin lesz, ami egyes szervereken be van állítva. Ez a plugin rosszul kezeli azokat, akik Linux-ról játszanak és nem engedi be őket a szerverre. A megoldás: vagy Windows-t telepíteni vagy Wine-nal telepíteni a Steam-et majd a CS-t, ami ugye egy Windows-os környezet. Sajnos hátránya, hogy bugos tőle a Steam is, meg a CS is, de ha egyszer elindul akkor lehet játszani.
2017. máj. 3. 20:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Linux felejtős. Bár ezen nem kellene meglepődni, elég kevés játékot támogat az a rendszer.
2017. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem felejtős a Linux. Pont a Steam meg a CS is hivatalosan elérhető Linuxra. És most ugye erről van szó, nem az új CoD-ról.

Az a plugin rossz amit csak Windows támogatással írtak meg.

Egyébként meg az a véleményem, hogy nincs egy normális szerver ami nincs össze vissza módosítva mindenféle pluginekkel.


Kivéve ezt: Nem felejtős a Linux. Pont a Steam meg a CS is hivatalosan elérhető Linuxra. És most ugye erről van szó, nem az új CoD-ról.

Az a plugin rossz amit csak Windows támogatással írtak meg.

Egyébként meg az a véleményem, hogy nincs egy normális szerver ami nincs össze vissza módosítva mindenféle pluginekkel.


Kivéve ezt: Nem felejtős a Linux. Pont a Steam meg a CS is hivatalosan elérhető Linuxra. És most ugye erről van szó, nem az új CoD-ról.

Az a plugin rossz amit csak Windows támogatással írtak meg.

Egyébként meg az a véleményem, hogy nincs egy normális szerver ami nincs össze vissza módosítva mindenféle pluginekkel.


Kivéve ezt: 37.221.209.129:27255

2017. máj. 5. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!