Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik szerintetek a legjobb,...

MZ 125 kérdése:

Melyik szerintetek a legjobb, megbizhatobb cd/dvd iro program?

Figyelt kérdés
Avi filmeket irogatok dvd alapra, es elofordul hogy a dvdplayer nem viszi oket. Nem regi gep. Tudom hogyan kell irni oket, milyen sebesseggel, milyen formatum legyen, tudom mit visz a dvdplayer, mit nem, mindig jo fajta dvd markakat hasznalok: Verbatim, Tdk, Sony, Hp...1 megbizhato iro program erdekel. A valaszokat, tanacsokat elore koszonom.

#Windows #DVD lejátszó #avi #burner software
2017. ápr. 18. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem program függő. Az közismert programok mind normálisan írnak. Én személy szerint a NéróBurningROM-ot kedvelem a NéróLite-on belül csak azt telepítve. Milyen kodekkel készültek azok az avi-k, amelyeket nem viszi?
2017. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Itt a bibi, egyformak, xvid/divx mind a hat, 700 mb x6= 4.2 gb, a bitrata nem nagy, 1000 alatt hogy ne irja ki a dvdplayer hogy nagyobb bitratat nem tud vinni, elofordul hogy 5 film megy, a 6-ik az uristennek se. Vagy sok film kb. 20 percel a vege elott meg all a playbol, vagy kezdi a kovetkezo filmet, vagy kiirja no media (pedig ott van minden), en az egetesi processzre gyanakszom...

szoval nero burning rom?

eredeti nero cd-em van, az Asus iroval kaptam, de nagyon lecsupaszitott valtozat, regi 12-es express csak

2017. ápr. 18. 18:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a dvdplayer az asztali lejátszót jelenti?

Azok azért nem viszenk mindent. Attól még, hogy mindegyik xvid, avi konténerben, még előfordulhat, hogy olyan beállításokkal készült a kódolás, hogy nem viszi a lejátszó. Próbáld meg a számítógépben vagy másik asztali lejátszóban, hogy az viszi-e. Ha igen, akkor nem az írásban van a hiba. Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak sony lemezekkel pl., tdk is volt már rossz, szóval lehet lemezhiba is.

2017. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A dvdplayer azt jelenti: standalone dvdplayer

2 programmal ellenorzom a tulajdonsagait a filmeknek, egyforma az egesz, 5 megy, 1 nem lejatszhato

akkor vagy lemez hiba, vagy az egetes nem olyan mely a dvd vegen mint az elejen, ilyesmire is gondolok

a pc-en minden megy

mas dvdplayer nincs a kozelben

2017. ápr. 18. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:

A hang-kodekek is bekavarhatnak. Ott nincs különbség? Nem mkv-ből konvertálsz véletlenül?


Ja..., BurningROM, de csak az a Néróból. Kedvelem, sokat tud. Van a NéróLite, ott is csak ezt telepítem, meg a CoverDesigner-ét, a többi részét nem. A 7-es verzió bőven elég.

2017. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szirty ***** válasza:

A lemezek minősége csapnivaló.

Az általad márkásnak tartottak is.

2017. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért a Verbatim mellett tennék egy jó pontot. :)
2017. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha a netrol veszem le, mindig a legkonnyebb valtozatot keresem, divx, mp3 96kb, amik bisztosan mennek a gepen, ha mkv vagy mp4 bol konvertalok, akkor is az alsobb ertekeket valasztom, meg ha 1 kicsit is bolhas a kep, nem szamit. A hang szinten nem kimondottan szamit, csoves tv-hez van kapcsolva a dvdplayer.

Itt ahol lakom, ezek a legjobb markak, ugyhogy ezt a valaszt nem fogadom el, plane hogy neha megy minden jol.

A cdburnerxp-hez, mit szoltok?

Vagy inkabb Nero burning rom?

2017. ápr. 19. 12:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Az is jó, a cdburnerxp.

Az mkv-k hangját is szükséges konvertálni, jól teszed. Azért szerintem mp3 esetén a 320 jobb lenne. Szóval: xvidbe konvertálod a videót és a hangot mp3-ba. Ha ez van, kéne menniük. A Verbatim lemezeket használnám, saját tapasztalatból kiindulva.

Egyébként író program esetén AshampooFree, ami tök jó. Arra kell vigyázni, hogy telepítésnél "felhasználói telepítés"-t kell választani, és ott kivenni a pipákat minden elől. [link]

A "csöves" tv-k képe természetes színű, a plazma tv-k tudták ezt a természetes színeket visszaadni. A LED-eknél érezhetően más a színvilág. Olyan rózsát sosem láttam pl amiket ezek "rajzolnak" stb...

2017. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sok lejátszó nem viszi a 320-at
2017. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!