Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb videó szerkes...

Melyik a legjobb videó szerkesztő/effektező program?

Figyelt kérdés
Tudom,nincs olyan,hogy "legjobb",de olyan kéne,ami elég profi effekteket tud(pl.:After Effects) és tényleg elég profi program.Köszi a válaszokat

2017. márc. 17. 19:35
 1/7 DjImipapa ***** válasza:
Attól függ... vegashoz sok kiegészítő van, powerdirector egyszerűen kezelhető, ahhoz is van sok cucc....:)
2017. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
renderman
2017. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sony Vegas, Premier Pro, Avid Media Composer.

Ezek az alap programok, amelyek rendelkeznek saját effektekkel. De érdemes ezekhez elsősorban a NewBlue FX Titler Pro valamelyikét feltelepíteni, ez egy exta feliratozó beépített effektekkel. Ráadásnak még esetleg a Boris CC 10-est, amiben már ott van a Title Studio.

De nagyon jó a BCC nek a 2D and Extruded 3D Text, Type-On Text és még millió effekt közül lehet válogatni.

2017. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Videó vágásra Adobe Premier vagy Sony Vegas

ha egyszerűbb videót akarsz szerkeszteni akkor AVS Video Editor is megfelelő a célra. Próbálgasd ki őket aztán amelyik tetszik azt használd.

2017. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Valaki meg tudná mondani, hogy a Final Cut Pro X-et hogy lehet felrakni windowsra?
2017. márc. 18. 07:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, Mac OS X rendszerkövetelménye van.
2017. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi már rájöttem xD.Valaki tud ingyenes videószerkesztőket mondani?Főként az effektek érdekelnének belőle.Most hitfilm 4 expresset használok.
2017. ápr. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!