Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gond van az msn-emmel, mit...

Gond van az msn-emmel, mit tegyek? Fontos, nagyon!

Figyelt kérdés

Kérlek, segítsetek! Nemrég tönkrement az msn-em, mindig bejelentkezik, ha rákattintok, semmi gond nincs, de kb. 3-4 mp múlva rögtön kidob. Nincsen semmi hibaüzenet, csak ismét kilép a bejelentkezés ablakba. Próbáltam újratelepíteni, azt írta, hogy először törölnöm kell az MSN messengert. De sehol nincsen meg, sem a Program Files-ban, sem a Programok telepítése és törlése-ben, sem a minden programban... és parancsikon nélkül lehetetlen törölni... Gondoltam, nincs semmi gond, ott van az ebuddy, megteszi, míg rendbe nem jön... igen, úgy 2 hét múlva ez is tönkrement, a nevem helyére az e-mail címemet írja és minden partnerem eltűnt a listáról, SENKIVEL nincs ott kapcsolatom :( Letöltöttem a yahoo-t is, de az sem működik, IP cím hibát ír.... lehet, hogy nem lehet vele hotmail címen felmenni.

Mit javasoltok? Kérlek, sürgősen segítsetek! Köszönöm szépen!


2010. máj. 14. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

talán épp törték a gépedet és talán nem is egyszer :)-persze korántsem biztos

megoldás: [link]

hibák javítása: [link]

2010. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!