Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft decocraft mod-dal...

Minecraft decocraft mod-dal játszott eddig a lányom, és betettünk mellé egy másik modot, ezután a decocraftos világból eltűnt minden kis tárgy. Töröltük a plusz modot, de nem állt vissza. Lehet valamit tenni vagy ugrott minden? Sírunk.

Figyelt kérdés

#Minecraft #decocraft mod
2017. ápr. 23. 16:41
 1/3 anonim válasza:
Melyik modot raktátok be mellé? Ugyan az volt a verzió? Lehet, hogy nem volt kompatibilis. Egyébként már nem nagyon lehet visszacsinálni, ha jól tudom.
2017. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ID felülírások voltak valószínű és azzal már sok mindent nem fogsz tudni csinálni. Chiseles modoknak is ez a nyűgje.


Igazából a Minecraft nem véletlenül végtelen random világból áll, újra kell kezdeni és csinálni, mindig picit másabb lesz, egyre jobb. Ez adja a lényegét.

2017. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos gyanítottam, hogy ez lesz, jártunk már hasonlóan. Én is azzal próbálom a gyereket vigasztalni, hogy majd épít jobbat, és a lego-t is szét szoktuk szedni. Köszönöm! :-)
2017. ápr. 30. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!