Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud animáció készítő...

Valaki tud animáció készítő programot, amivel én dönthetem el milyen kisfilmet csinálok, és profi is legyen?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos tud valaki... Csak itt a gyk-n csomóan tudtak már eddig is.
2017. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olyan ami nem pálcika, hanem lehet bele rakni olyat mint amilyen mesék vannak tv-ben?

Tudom, hogy kemény munka meg sok idő, de nem baj.

2017. ápr. 24. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

* Synfig Studio: [link]

* Blender: [link]

2017. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:

#3 + 1

Szerintem ingyenesben a Blender a legjobb, de a pálcikaprogramokat sem kell nagyon lesajnálni. Kivágott vagy megrajzolt képelemek mozgatásával is lehet elég jó dolgokat csinálni, csak a bemutatók általában leragadnak a vonalas figuráknál.

2017. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

"amivel én dönthetem el milyen kisfilmet csinálok"

Ezt meg nem értem.

2017. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minden animációkészítő programban te döntöd el hogy milyen kisfilmet akarsz csinálni. Viszont úgy látom nem igazán érted hogy működik ez, a profi munka nem attól függ hogy milyen programot használsz, hanem attól hogy mennyire vagy jó animátor, ha valaki profi, az paintel és photoshoppal is tud animációt készíteni, de ehhez sok évnyi gyakorlat szükséges, ez nem olyan szakma ahol egyik napról a másikra megtanulsz mindent, és nem is olyan ahol letöltesz egy progit ami mindent megcsinál neked
2017. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!