Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most 2017-ben melyik a leggyor...

Most 2017-ben melyik a leggyorsabb böngésző?

Figyelt kérdés

Firefox? Chrome? Vivaldi? Opera? Maxthon? Dragon?


Kinek mi vállt be?


A konfigurációm:

Pentium Dual Core E5200 CPU

3 GB DDR2 RAM

Windows 10 LTSB 2016 - 32 bites rendszer*


Legalább 6-7 ablakot normálisan tudjon egyszerre kezelni, ne tolja tele a RAM-ot egy idő után.


Néha kell Java is, de arra ott az IE.


*Munkahelyi gép, és vannak régi 32 bites céges szoftvereink, amik nem futnak 64 bites környezetben.



2017. ápr. 25. 09:57
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
47%
Az Edge szerintem most a leggyorsabb. Csak sokan inkább hanyagolják az elődje az IE miatt.
2017. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az LTSB wind verzióból az hiányzik. Otthon szoktam használni! De az egy elég új gép 16 GB rammal :)
2017. ápr. 25. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Fura, de szerintem is az EDGE. Csak a szokásos kötelező Microsoft-fikázás miatt senki sem hajlandó beismerni.
2017. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom azt valahogy aktiválni az LTSB verzióban?
2017. ápr. 25. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

a w3m/curl/lynx a leggyorsabbak.

a Dillo + netsurf a második sorban vannak

utána Pale Moon, Seamonkey, Midori

aztán firefox, chrome, vivaldi, opera, maxthon, dragon, edge, slimjet, qupzilla, a 4. sorban


A ramot pedig az oldalak tolják tele javascript-tel, amiket látogatsz, nem a browser.

2017. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!