Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi értelme van a böngészők...

Mi értelme van a böngészők örökös, állandó új verzióra frissétéses dolognak?

Figyelt kérdés

A mozillám felkínálta az 52-re frissítést. Rá klikkeltem azóta nem tudok belépni a levelező rendszerembe xd. Ugyanis nem tartja biztonságosnak a kapcsolatot. Állítani meg sehol nem tudok, hogy engedje. A francnak az ilyen új verzió, aki ezt csinálja, nem nézi, hogy milyen sz*rt ad ki a keze közül ?

Most töröltem az egészet és a marha lassú mozilla 13-al vagyok kénytelen böngészni.



2017. ápr. 21. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

Az infósok hülyék, ennyi.

Azt hiszik az átlagember is arra élvez el, ha a 10.07798 helyett az új 10.07799 van felrakva. Abból is a 64 bit, amiből kuvaea nem érzel semmit egyébként. Mert csak...

2017. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát öreg... nem a böngészővel van gáz ;)
2017. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy a viharba ne a böngészővel lenne a gond. Mikor beírom a felhasználónevet, jelszót, már ki írja, hogy mások is hozzá férhetnek az adataimhoz. Hiába kattintok a belépésre nem léptet be. Fura a 13-nál nincs ez a gond.
2017. ápr. 21. 14:20
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
mert gondolod véletlen írja ki hogy nem biztonságos?
2017. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

#1

Szakértővel van dolgunk kérem.

2017. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Miért? Talán nincs igazam?

A sok kamu frissítés....

2017. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan oldalt, ahol bizalmas adatokat kezelsz (mint pl. a leveleződ), illene ellátni megbízható titkosítással és hiteles tanusítvánnyal. Valószínűleg a leveleződ nem rendelkezik ilyennel, ezért figyelmeztet - teljesen jogosan - a Firefox, hogy nem biztonságos a kapcsolat. De ez nem a Firefox hibája. Ha egy ilyen, amúgy ezeréves technológiával felépített site, mint a GYIK, képes legalább egy nyomorult Let's Encrypt-et felmutatni, akkor azért szerintem egy levelezőtől elvárható lenne, hogy ne a titkosítatlan semmibe küldözgesse az adataid, mert ha útközben valahol ellopják a felhasználóneved és a jelszavad, akkor meg fel vagy háborodva. Hidd el, a Firefox a te érdekedben teszi, amit tesz.
2017. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

#1


egyáltalán tudod, miért van a 64-bites böngésző? Nem úgy tünik. Sokan vártak erre régen 64-bites rendszerrel, mint én. Jobb memóriakezelés, azaz nem csak 4GB memóriát tud kezelni a Firefox, hanem ki tudja használni az összes memóriát. Azaz nem fog jobb gépeken a lóf.szért is lefagyni, meg hasonlók (legalábbis a kevés memória miatt nem, akinek 4+ GB memóriájuk van és 64-bites rendszerük van).

2017. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, tömegek vonultak az utcára, mert nem elég a 4 giga.
2017. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a funkciót ki lehet kapcsolni:


Címsorba beírni: about:config


megkeresni: security.insecure_field_warning.contextual.enabled;true

ezt kell false-re állítani (jobb gomb a "true"-n)

2017. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!